Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Comment settings
vi: Cài đặt bài bình luận

en: Synchronization
vi: Đồng bộ
