Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Taxonomy settings
cs: Nastavení taxonomie

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů
