Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Taxonomy settings
id: Pengaturan taksonomi

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: Comment settings
id: Pengaturan komentar
