Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy settings
nl: Taxonomie-instellingen

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Synchronization
nl: Synchronisatie
