Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Taxonomy settings
fa: تنظیمات رده بندی

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Comment settings
fa: تنظیمات نظر
