Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Taxonomy settings
pt: Configurações de taxonomia

en: User settings
pt: Definições de utilizador

en: Comment settings
pt: Definições dos comentários
