Universally Unique IDentifier (6.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Taxonomy settings
sv: Inställningar för taxonomi

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer
