UWA Widgets (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: never
ca: mai

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores
