UWA Widgets (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: never
el: ποτέ

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες
