UWA Widgets (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: never
et: mitte kunagi

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: Widgets
et: Vidinad

en: Libraries
et: Teegid
