UWA Widgets (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: never
fi: ei koskaan

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: Clean
fi: Siistitty

en: Widgets
fi: Widgetit

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Fetch
fi: Nouda
