UWA Widgets (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: never
hr: nikada

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati
