UWA Widgets (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: never
hy: երբեք

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ
