UWA Widgets (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: never
ka: არასდროს

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი
