UWA Widgets (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: never
kk: ешқашан

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат
