UWA Widgets (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: never
lt: niekada

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Libraries
lt: Bibliotekos
