UWA Widgets (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: never
mr: कधीच नाही

en: 1 hour | @count hours
mr[0]: १ तास
mr[1]: @count तास
