UWA Widgets (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: never
pl: nigdy

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Libraries
pl: Biblioteki
