UWA Widgets (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: never
ps: هيڅکله

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: Libraries
ps: کتابتونونه
