UWA Widgets (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: never
sq: asnjëherë

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë
