UWA Widgets (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ta: இயல்பானவற்றிற்கு மாற்று

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: 1 hour | @count hours
ta[0]: 1 மணி
ta[1]: @count மணிக்கூர்
