UWA Widgets (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
