UWA Widgets (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: never
af: nooit

en: 1 hour | @count hours
af[0]: 1 uur
af[1]: @count ure

en: Libraries
af: Biblioteke
