UWA Widgets (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: never
ast: nunca

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores
