UWA Widgets (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: never
be: ніколі

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў
