UWA Widgets (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག
