UWA Widgets (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: never
da: aldrig

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: Clean
da: Ryd

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: Libraries
da: Biblioteker
