UWA Widgets (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: never
eu: inoiz ez

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: Widgets
eu: Widget-ak
