UWA Widgets (6.x-1.1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
fil: Ibalik sa pamantayan

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: never
fil: hindi kailanman

en: 1 hour | @count hours
fil[0]: 1 oras
fil[1]: @count oras
