UWA Widgets (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: never
hu: soha

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: Clean
hu: Tiszta

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Show header
hu: Fejléc mutatása
