UWA Widgets (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: never
jv: ora tau

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: Libraries
jv: Pustaka
