UWA Widgets (6.x-1.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: 1 hour | @count hours
kn[0]: ೧ ಗಂಟೆ
kn[1]: @count ಗಂಟೆಗಳು

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್
