UWA Widgets (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг
