UWA Widgets (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: never
nn: aldri

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar
