UWA Widgets (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: never
oc: pas jamai

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: Clean
oc: Escafar

en: Libraries
oc: Bibliotècas
