UWA Widgets (6.x-1.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Reset to defaults
os: Разæдрыуæттæм раздæх

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
