UWA Widgets (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ
