UWA Widgets (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: never
pt: nunca

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: Clean
pt: Limpar

en: Other settings
pt: Outras configurações

en: Libraries
pt: Bibliotecas
