UWA Widgets (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: never
ro: nicioadă

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: Libraries
ro: Biblioteci
