UWA Widgets (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: never
sr: никада

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова
