UWA Widgets (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: never
sv: aldrig

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: Clean
sv: Ren

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Libraries
sv: Bibliotek
