UWA Widgets (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు
