UWA Widgets (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: never
vi: chưa bao giờ

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: Clean
vi: Dọn

en: Widgets
vi: Ô điều khiển

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Fetch
vi: _Lấy
