UWA Widgets (6.x-1.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: 1 hour | @count hours
am[0]: 1 ሰዓት
am[1]: @count ሰዓቶች
