UWA Widgets (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: never
ar: أبدا

en: 1 hour | @count hours
ar[0]: ساعة واحدة
ar[1]: أقل من ساعة
ar[2]: ساعتين
ar[3]: @count ساعات
ar[4]: @count ساعة
ar[5]: @count ساعة
