UWA Widgets (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: never
az: heç vaxt

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat
