UWA Widgets (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: never
he: אף פעם

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: Other settings
he: הגדרות אחרות

en: Libraries
he: ספריות
