UWA Widgets (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: never
id: tidak pernah

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: Clean
id: Bersih

en: Libraries
id: Pustaka
