UWA Widgets (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: never
lv: nekad

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas
