UWA Widgets (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany
